DUVAR KAĞITLARI

Firmamız Yeni Diyar Dekorasyon, on yıla yakın süredir Diyarbakır'da hizmet vermektedir. Sunduğumuz hizmetler arasında duvar kağıdı, boya ve laminant parke gibi ihtiyacınız olan tüm dekorasyon hizmetleri vardır. Kaliteli ve güvenilir hizmet/ürünlerimiz ile yıllardır kaliteden ödün vermeden ev ve iş yerlerinizi tasarlamaktayız.

Yeni Diyar Dekorasyon’un en çok tercih edilen hizmetlerinden biri de duvar kağıdıdır.Yeni Diyar Dekorasyon’nun duvar kağıtları güncel mekanlar yaratmak için mutlaka ilk tercihiniz olmalıdır. Boya paletlerinde, renk skalalarında bulamayacağınız desen ve tasarımlara sahip duvar kağıtları mekanınızda tablo gibi duvarlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Diyarbakır duvar kağıdı hizmetimizde bulunan ürünler her zevke hitap edecek geniş desen/renk yelpazesine sahiptir. Duvar kağıdı seçeneklerimiz ayrıca hijyenik, lekelenmez, küf oluşturmaz ve kolay temizlenebilir bir dokuya sahiptir. Kapalı alanlarda sağlığa zarar verebilecek kimyasal ya da ağartıcılar içermez, malzeme yapısı doğal ve sağlıklıdır.

Döşendiği mekanlara değer katan renkleri, desenleri ve kaliteli dokularıyla duvar kağıtlarımız, Yeni Diyar Dekorasyon’da mekanlarınızı süslemek için beklemektedir. Diyarbakır’ın duvar kağıdı alanında bir numara olan dekorasyon firması Yeni Diyar Dekorasyon, kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.